Podmínky fanklubu

Podmínky jsem se snažil napsat úplně jednoduše a přehledně.
Připomínky prosím posílejte na info@stepansoukup.cz

• Členství se uzavírá na 1 kalendářní rok a platí od data přijetí platby za členství, na našem účtu 1105401040/3030, do stejného data dalšího roku. Cena ročního členství je 119 Kč.

• První výhodou členů fanklubu je přístup k uzamčené webové stránce fanklubu, kde se nachází zdarma ke stažení mp3 singlů, vždy před jejich oficiálním vydáním a zároveň mp3 všech písní dosud vydaných. V menu na webu se členská sekce vyskytuje pod položkou Fanklub. Pokud nejste registrováni, zobrazí se stránka s informacemi a možností přihlásit, nebo koupit členství. Pokud jste se zde přihlásili, bude v menu pod položkou fanklub už rovnou dříve uzamčená stránka. V případě, že se vám načte znovu pouze prezentační stránka, proveďte úplnou obnovu cache prohlížeče stisknutím kláves Ctrl+shift+R. Poté položku fanklub rozklikněte znovu. A pokud potíže přetrvávají, kontaktujte mě na emailu info@stepansoukup.cz

• Druhou výhodou členů fanklubu je sleva na veškeré produkty eshopu v hodnotě 10%. Sleva platí i při překonání ceny ročního členství fanklubu. Sleva přijde členovi fanklubu do mailu s přístupovými údaji do členské sekce na webu a fakturou za platbu, v podobě slevového kuponu. Platnost kuponu je 1 rok, vyprší tedy stejně s ukončením členství. Při prodloužení členství obdrží člen fanklubu slevový kupon nový, který bude platit zase po dobu členství nového. Kupony se nedají sčítat. Sleva 10% platí na součet částky celé objednávky.

• Majitelé limitovaných produktů z našeho shopu se stávají automaticky ročními členy fanklubu. Neobdrží však slevu na produkty. Ekvivalentem slevy je v tomto případě roční členství ve fanklubu zdarma. Cena členství se tak dá vykompenzovat stahováním mp3 z členské sekce fanklubu.

• Všichni členové souhlasí se zasíláním nejdůležitějších informací a novinek o naší kapele mailem. Nikdy neposkytuji žádné kontaktní informace třetím osobám. Pro vyškrtnutí ze seznamu příjemců můžete v jakémkoliv z emailů, který obdržíte kliknout dole na odkaz „Odhlásit se“, nebo mě kontaktujte na mailu info@stepansoukup.cz

• Třetí výhodou členů fanklubu je obdržení speciální placky „ultras“, odznaku, který je jinak samostatně neprodejný. Placku obdrží člen fanklubu buď poštou se svou první objednávkou, nebo po dohodě na některém z našich koncertů.

• Čtvrtou výhodou budou do budoucna slevy na vstupném pro členy fanklubu na vybrané koncerty, které budou pořádány námi. Tato skutečnost bude vždy ohlášena na události, nebo se můžete informovat na naši FB stránce, či na mailu info@stepansoukup.cz

• Prosím všechny členy fanklubu, aby si výhody nechali spíše pro svoje využití. Nevydané skladby například svým přátelům klidně pusťte, ale neposkytujte, nekopírujte, neposílejte. Jakmile daný song dostojí oficiálního vydání, pak jeho ideálně YouTube verzi naopak sdílejte co to jde 🙂 Děkuji 😉

• Členství po 1 roce zaniká, ruší se tak přístup do členské sekce webu, vyprší zároveň nevyčerpaný slevový kupon. Odznáček bývalým členům samozřejmě zůstává. Slevy na vybrané koncerty přestávají platit. E-mail se přesouvá do seznamu pouhých odběratelů, tedy druhé vlny informovaných o méně důležitých zprávách okolo naší kapely.

• Členství se dá zakoupit i na více let a to zakoupením více kusů produktu „Roční členství ve Fanklubu“ na našem shopu. Mnohonásobný majitel ročního členství má nárok na jednu placku „ultras“ a její výměnu při poškození v jeho členském období a na každý rok členství obdrží vždy nový kupón na 10% slevu na našem shopu, který bude platit ten daný rok členství. Jednotlivé kupony nejde sčítat.

• Pokud někdo chce své členství ukončit předčasně, může o to požádat kdykoliv v průběhu svého členského období. Peníze se vrací k adekvátnímu čtvrtletí. Takže když zrušíte v 0. – 3. měsíci, vrátím 3/4 ceny, když ve 4. – 6. měsíci, tak vracím 1/2 ceny… Hodnota kupónu na eshop se krátí podle stejných pravidel (0-3 měsíc 3/4 hodnoty kuponu dolů. Platnost kupónu je však pořád celý rok. S dalšími kupony se tento zase nesčítá. Vyčerpaný slevový kupón při předčasném ukončení členství nijak nevymáháme. Předaný odznak majiteli zůstává, na nepředaný mu vyprší nárok. Slevy na vstupném a přístup na výjimečné akce s kapelou zanikají dnem zrušení. Zruší se přístup do členské sekce a email přeřadím mezi klasické odběratele.

• Pokud cokoliv po technické stránce nefunguje, vždy jsem připraven pomoci, nebo cokoli zaslat a nastavit manuálně. Využívejte můj email info@stepansoukup.cz coby podpory.

• Vyhrazujeme si právo podmínky členství kdykoliv změnit. Podmínky nabývají platnosti dnem 1. 1. 2020.